Reportáž z vysvěcení nových prostor dílny

Dne 28. března 2019 jsme slavnostně vysvětili druhou dílnu. Přišlo mnoho hostů z MÚ Prahy 1, z arcibiskupství, Spolku pro Nové město pražské, z realitní kanceláře Jan a další naši příznivci a přátelé. Bohužel jsme nemohli pozvat úplně všechny, kteří nám pomáhají, ale alespoň takto jim posíláme všem vřelý dík. Zvláště děkujeme paní Táborské z MÚ Praha 1, která je nyní na mateřské dovolené – bez jejího zapálení pro věc a velkého úsilí by šlo vše mnohem pomaleji.

Dílnu vysvětil velmistr řádu křižovníků, otec J. Šedivý za pomoci provinciála bratří františkánů, otce Jakuba a otce Vianneye a bratra Martina Moravce (křižovníka).

Do nových prostor se přestěhovala výroba svíček a mýdel, malování hrnků a vitráží a v první dílně zůstala výroba hraček, textilních výrobků a přáníček. A nyní už pracujeme na plné obrátky. Ještě máme několik volných míst pro mladé dívky a ženy v částečném nebo plném invalidním důchodu. Pokud hledáte dobrou partu a zajímavou práci, přijďte se k nám po Velikonocích podívat (do Velikonoc jsme na Václavských velikonočních trzích).

video